Rüyada çizik saat görmek

Rüyada çizik saat görmek geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın zamanda kurtulacağına, borçlarını ödeyeceğine, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine hem de çalıştığı işi çok başarılı bir noktaya taşıyacağına, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, düşmanından uzak olacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada çizik saat gördüyseniz:

  • Yıl bitmeden gereken değişiklikleri yapmanız gerekebilir.

Rüyada çizik saat görmek yokluk ve fakirlik göreceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine delalet eder.

Rüyada kolunda çizik görmek uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına işaret eder.

Rüyada kolda çizik görmek çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, kişinin huzurunun, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yüzde çizik görmek çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine ve kariyerinde çok büyük bir adım atacağına, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına tabir olunur.

Rüyada çizik tava görmek bereketli işlere gireceğine, ticaret ehli olacağına, iş hayatında prestij kaybı yaşanacağına, elde bulunan güzel şeylerin zarar göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde çizik görmek ticaretin büyüyeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına işaret eder.

Rüyada yüzü çizik görmek sevdiği kişilere kavuşacağına, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına yorulur.

Rüyada alnında çizik görmek uzun yıllar yaşayacağına, neşesini hiç kaybetmeyeceğine, o işi canlandıracağına, ayaklandıracağına, o işten ekmek yiyeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments