Rüyada yüzü çizik görmek

Rüyada yüzü çizik görmek kişinin gülen yüzünün solacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, huzursuzluğundan ve hasta ruh halinden kurtulacağına, uzun soluklu bir yolculuğa çıkılacağına, büyük tartışmalar yaşayacağına ve adını temizlemek için çok çaba göstereceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yüzü çizik gördüyseniz:

  • Herhangi bir durumu hemen kavrayabilirsiniz.

Rüyada yüzü çizik görmek almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, yaşanan sıkıntıların kısa zamanda sona ereceğine, endişelerin son bulacağına rivayet eder.

Rüyada alnında çizik görmek hep iyi, vicdanlı ve merhametli kimselere denk geleceğine, istediği başarıya kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kolda çizik görmek yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, muradın olacağına, dileklerin yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kolunda çizik görmek her açıdan farklılıklar olacağına, rüya sahibinin şanssızlık yaşayacağına inanılır.

Rüyada yüzde çizik görmek kem gözlere ve nazarlara gelineceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine işarettir.

Rüyada çizik saat görmek işlerini toparlayacağına, iyileşeceğine, ferahlayacağına tabir olunur.

Rüyada yüzü okşamak kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine ve daha önce hiç yaşamadığı kadar özel duyguları yaşayacağına, allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yüzü parçalanmak bir sebeple ister istemez bazı kişilere yardım için başvuracağına, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments