Rüyada yüzünde çizik görmek

Rüyada yüzünde çizik görmek yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, yaptığı işlerin durma noktasına geleceğine, attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına, şansının artacağına, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına, eğer şifaysa da şifasını bulacağına, uzun bir zaman boyunca büyük sorunlar yaşanacağına, kötü günlerini atlatmayı başaracağına delalettir.

Rüyada yüzünde çizik gördüyseniz:

  • Bazı amaçlarınızı, hayallerinizi, beklentilerinizi veya umutlarınızı güçlendirebilecek gelişmeler yüzünü göstermeye başlayabilir.

Rüyada yüzünde çizik görmek sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, prestij kazanılacağına işarettir.

Rüyada çizik tava görmek hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Rüyada yüzü çizik görmek bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına, ahiret hayatı için güzel hareketlerde bulunacağına rivayet eder.

Rüyada alnında çizik görmek umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada çizik saat görmek hayırlı işlere imza atacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine alamet eder.

Rüyada yüzde çizik görmek yavaş yavaş toparlanarak, maddi yükümlülüklerinden kurtulmaya başlayacağına, günlük yaşamında her türlü aktivite ile meşgul olacağına işaret eder.

Rüyada kolda çizik görmek şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına, rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, rutin bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolunda çizik görmek sorunlu ve sıkıntılı bir şekilde ilerleyen bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Riri

Selam. Rüyamda annemin sağ göz altından elmacık kemiğine doğru yeni açılmış çizik gördüm nedenini sordum hep geçiştirdi başka şeyler anlattı, bir de sol göz altında morluk vardı galiba tam hatırlayamadım ama çizik haricinde birşeyler vardı. Annemin yüzü gülüyordu ama sanki aslında gülmüyordu bize öyle gösteriyordu gibi, bende kim olduğuna dair tahminler yütütüyordum. Lütfen ne anlama geldiğini detaylı yazar mısınız eminim ki sadece iyi şeyler içermiyor, tam anlamını bilmek istiyorum, teşekkürler

Riri

Teşekkür ederim