Rüyada yangın görmek

Rüyada yangın görmek aile bireylerinin de çok sevineceğine, ortaya çıkan sorunların üstesinden geleceğine, maddi açıdan kötü bir etki yaratacak bir durumla karşılaşacağına, yöneticilerinden ya da ortaklarından takdir göreceğine, eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, çok kazançlı çıkacağı yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, stres ve sıkıntı gibi durumlarla sık sık karşı karşıya kalacağına, hayatına da değer katacak kimselerle karşılaşacağına, geldiği noktada kalmanın yollarını bulacağına yorulur.

Rüyada yangın gördüyseniz:

  • Belli plan, iş birliği, anlaşma veya düzenlemelere dahil olma konusunda normalin çok üzerinde bir hıza ulaşmış olabilirsiniz.

Rüyada yangın görmek kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, istediği işi yapmak için karşısına hayırlı kapılar açılacağına tabir olunur.

Rüyada yangın çıkarmak ticaret ehli olacağına, çok kazançlı çalışmalar gerçekleştirileceğine yorulur.

Rüyada kor yangın görmek aile hayatındaki güzel gelişmeler ile mutlu olacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada yangın olduğunu görmek kötü kişilerin haneden uzak tutulacağına, sevinçli bir haber alınacağına, bu sayede çok büyük bir mutluluk yaşanacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine tabir olunur.

Rüyada odada yangın görmek problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, hayır duaları alınacağına inanılır.

Rüyada yangın duman görmek aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, hayat içerisinde bazı hayal kırıklıkları yaşanacağına inanılır.

Rüyada araba yangın görmek şansın döneceğine, yaşanan bir hastalık varsa eğer kısa zamanda iyileşeceğine, çok rahat bir döneme girileceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, kredi çekileceğine ancak yaşanan maddi ve manevi sıkıntılar yüzünden ödenemeyeceğine işarettir.

Rüyada yangın görüp söndürmek aile hayatında kendisini çok sevindirecek bazı gelişmeler yaşayacağına, istediği evde oturacağına alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
anonim

. evim 3. katmış, akşam vakti, ısıkları yakmamışım, karanlık, karşı apartmanın, hizamda olan dairesinin salonu alevler içinde, penceresinden sadece alevleri görüyorum. Benim evimde yangın yok ama varmış hissi var. Kızkardeşimle 3. kata çıkıyoruz, yangın iyice yayılırsa pencereden atlayacagız (fakat evde görünen bir yangın yok, his var) maket bıçagıyla pencerenin sinekligini boydan boya kesiyorum. Bir taratfan da buradan atlarsak bir yerlerimiz kırılır diye düşünüyorum. Bu arada kızkardeşim alt kata inmiş, yanımda yok,