Rüyada yüzde çizik görmek

Rüyada yüzde çizik görmek birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, uzun zamandan beri ödenen borcun aksatılacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutlarının biteceğine bu durumun hayata küsmesine ve bunalıma girmesine neden olacağına, hayır getirecek ve bol kazanç sağlayacak bir döneme girileceğine, işlerin günden güne artacağına, ruhsal olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına ve iş hayatına bütün ağırlığını vererek çok daha büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada yüzde çizik gördüyseniz:

  • Sizi ilgilendirebilecek işleri veya parasal kazanç sağlayabilecek fırsatları araştırabilirsiniz.

Rüyada yüzde çizik görmek hakkını yedirtmeyeceğine, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kolda çizik görmek acıların ve gözyaşının dineceğine, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine delalet eder.

Rüyada kolunda çizik görmek ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, kendisine rakip olan kişiler tarafından zarara uğratılmaya çalışılacağına alamet etmektedir.

Rüyada çizik saat görmek zarar ettiği işleri kara geçireceğine, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, başarılı bir insan olacağına delalettir.

Rüyada çizik tava görmek kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada yüzünde çizik görmek ecel terleri dökeceğine ve çok mutsuz olacağına, işyerinde kendisini çekemeyen kişilere bir konuda galip geleceğine alamet eder.

Rüyada yüzü çizik görmek istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada alnında çizik görmek onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına, hoşluğu ve mutluluğu da bulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments