Rüyada kolda çizik görmek

Rüyada kolda çizik görmek istenen herşeye sevilen kişilerin destek vermesi sayesinde kavuşulacağına ve huzur içinde mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürüleceğine, ömrünün sonuna kadar tek bir iş yapacağına, her günün kendisine daha büyük keyif vereceğine, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine ve el attığı her işte kendisi için hayırlı olacak şeyler ile karşılaşacağına, onun yolundan ayrılmayacağına, kardeşleri ile girdiği bir işte yalnız başına bırakılacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına rivayet eder.

Rüyada kolda çizik gördüyseniz:

  • Farklı durumlarla karşılaşabilir, durumlardan farklı sonuçlar çıkartabilirsiniz.

Rüyada kolda çizik görmek malını, parasını ve işini kaybedeceğine, geçim sıkıntısı yaşayacağına, bir organizasyona katılacağına yorulur.

Rüyada çizik saat görmek işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, hayır getirecek ve büyük kazançlar sağlayacak bazı olaylar yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada yüzde çizik görmek işlerini kısa bir zaman içinde yoluna koyacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir ortaklık sayesinde çok ses getiren işlere girileceğine inanılır.

Rüyada kolunda çizik görmek iş hayatında büyük atılımlar yapacağına ve çok büyük başarılar ile birlikte kazançlar elde edeceğine, üzücü, sinir bozucu ve rüya sahibinin rahatsız olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine delalet etmektedir.

Rüyada çizik tava görmek moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına işarettir.

Rüyada yüzünde çizik görmek çaresiz kalacağına, uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kolda iz görmek girdiği işlerde zarara uğrayacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına alamet eder.

Rüyada kolda yaralar görmek her istediği şeye yakın zamanda sahip olacağına, yeni bir iş bulacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments