Rüyada yelek giymek

Rüyada yelek giymek herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine, çok mutlu olunacağına, açık renkli yılanlar ise karşınızdakini fazla etkilemeyeceğine, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor duruma düşeceğine, yaşanan kötü olayların unutulması için uzun bir süreliğine inzivaya çekileceğine,  diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, haramdan uzak durup, allah’a dua edeceğine, çok büyük çalışmalar yapılacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına, aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına tabir olunur.

Rüyada yelek giymek gördüyseniz:

  • Karşı cinsle ilgili gerilimli olaylar yaşayabilirsiniz.

Rüyada yelek giymek büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine alamet eder.

Rüyada yelek kaybetmek işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına, bir sebeple ailesi ile arasının açılıp, çok sayıda borca gireceğine inanılır.

Rüyada yelek sökmek büyük bir sorunla karşılaşmazsa eğer herhangi zarara uğramayacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, geçmiş ile hesaplaşacağına ve yakınlarındaki kişileri de analiz ederek tüm ilişkilerini gözden geçireceğine inanılır.

Rüyada altın yelek görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, geçim sıkıntısı yaşanılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinden yelek almak düşmanına galip geleceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölüye yelek vermek karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine yorulur.

Rüyada çelik yelek giymek moralinin, keyfinin kaçacağına, kafasının karışacağına ve bir türlü sağlıklı bir karar veremeyeceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına delalettir.

Rüyada yırtık yelek görmek kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine işaret eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
fatma kesen

Merhaba, ben rüyalarında kızkardeşimi sık sık yünden, elörgüsü, koyu mavimsi, koyu lacivertimsi, mat renkli uzun yelek giymiş halde görüyorum. Anlamı nedir?