Rüyada alnında çizik görmek

Rüyada alnında çizik görmek bulunan bazı yolların çok emek gerektireceği, bu yüzden başka yollar aranacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, tüm düzenin alt üst olacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, açların doyacağına, maddi açıdan borçların ödeneceğine, kazanılan paranın artacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine, variyeti ile herkesi kıskandıracağına ve kendisine imreneceğine işaret etmektedir.

Rüyada alnında çizik gördüyseniz:

  • Bazı sırların ortaya çıkması sizde rahatlama sağlayabilir, kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz.

Rüyada alnında çizik görmek dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına, çok daha iyi mevkilere gelineceğine ve yardıma muhtaç insanlara çok büyük yardımlar yapılacağına alamet eder.

Rüyada yüzü çizik görmek her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına işaret eder.

Rüyada alnında iz görmek evliliğinde yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve üzüntülü dönemler geçireceğine, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına işaret eder.

Rüyada alnında leke görmek gerek maddi gerek de manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize delalet eder.

Rüyada alnında sivilce görmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, belli bir kazanç elde edileceğine, yapılan işlerin fazla kazanç getirmeyeceğine, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada alnında öpülmek kafasını toplamasına yardımcı olacağına ve bu sayede de hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada alnında kan görmek zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, sıkıntılarının büyük bölümünü çözeceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına işaret etmektedir.

Rüyada alnında sivilceler görmek bir fitne çıkarmaya, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments