Rüyada kolunda çizik görmek

Rüyada kolunda çizik görmek rüyayı gören kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, yaşamının kendi istediği şekilde ilerlemeye başlayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, ailesinin de aynı ferah koşullara sahip olacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine, paraya ve mala kavuşacağına, kafasının boşalacağına, endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kolunda çizik gördüyseniz:

  • Liderlik yönünüzü gösterebilirsiniz.

Rüyada kolunda çizik görmek işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine, makam edineceğine, toplumda önde gelen sayılı insanlardan olacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına alamet eder.

Rüyada kolda çizik görmek yüküne ortak olacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine inanılır.

Rüyada çizik saat görmek zorlukların ortadan kaldırılacağına, zamandan da kar edeceğine delalettir.

Rüyada yüzde çizik görmek bazı iş birlikleri yapacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, onu borçtan kurtaracağına delalet eder.

Rüyada yüzünde çizik görmek aile bireylerinden birine iş kurulacağına, daha sonra çok iyi bir hale geleceğine, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada çizik tava görmek keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına rivayet eder.

Rüyada alnında çizik görmek borçları nedeni ile hapislik durumlar yaşayacağına, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, ancak gelecek için kişinin hayatını bu işten kazanıp çok rahat bir yaşama kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzü çizik görmek tahsilli, diplomalı kimse olacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments