Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek

Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine, iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, maddi imkânlarının azalması nedeniyle daha bunalımlı günler geçireceğine, aile bireyleri ile güzel günler geçirileceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına, sancılı geçen bir projenin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek gördüyseniz:

  • Rekabet veya mücadele gerektiren ortamları gereğinden fazla küçümsüyor olabilirsiniz.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak yapılan hataların telafi edileceğine, işlerinin açılacağına, sevdiklerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek uzun zamandan beri zorluk yaşatan bir olayın üstesinden gelineceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına, vereceği tüm uğraşlara rağmen bu zararları bir türlü kapatamayacağına inanılır.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle evlenmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak maddi durumda meydana gelen sorunların düzeleceğine ve var olan hastalıklara allah’ın izni ile şifa bulunacağına, işlerin daha kötüye gitmesiyle yapılan hataların daha da büyük zarar getireceği ve bir türlü gereken yükselişin sağlanamayacağına yorulur.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dans etmek bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yürümek düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, çok mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına ancak bu durumların her zaman yavaş yavaş gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek iş hayatında kendi emeklerinin sonuçlarını alarak parlak bir geleceğe sahip olacağına, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek nişanlı ya da sözlü olanların arasına husumet gireceğine ve geçici bir ayrılık yaşanacağına, aile hayatında eşler arasında yaşanacak bir tartışmanın ardından ayrılık kararı verileceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ahsen

Rüyamda biri ile evliyim ve bu kişinin adını söyleyerek onu arıyordum. Asker olduğunu biliyorum. Uzun zamandır uzak kalmışım. Sonrasında mağaza gibi bir yerde önümde duruyordu. Uzun boylu ve kıvırcık saçlı biriydi. Gerçek hayatımda böyle birini tanımıyorum. Ama onu gördüğüm gibi Hakan diye bağırarak sarılıyordum ve boynunu öpüyordum. Hatta öperken çenemi çenesine vurdum. Uyandığımda aynı yer acıyordu.