Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak

Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına, yüz güldürecek, sevince ve heyecana vesile olacak haberler almaya, günahların af olacağına, kendisini çok yıpratacağına, sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, yaptığı her işle adından söz ettireceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, düzenli bir gelir elde edeceğine bu sayede birikim yaparak, mal sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak gördüyseniz:

  • Yüksek sesle dile getirerek sizi rahatsız eden şeyleri bertaraf edebilirsiniz.

Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek çok zor koşullarda bile çok büyük başarılara imza atacağına, zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, çok sıkıştığı ve sıkıldığı bir zamanda allah’ın izni ile ferahlığa kavuşacağına işarettir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak üzüntülü bir haber alınacağına, sağlık sorunları yaşanacağına, girilen bir işten ötürü uykusuz zamanlar geçirileceğine, pişman olacağına yorulur.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle evlenmek tartışmalı durumlara düşüleceğine, yaptığı iyi bir işin kötüleneceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dans etmek verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, mesleğindeki başarısının artacağına, şansının ve kısmetinin yaver gideceğine yorulur.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yürümek hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, makam, güç, mal ve mülk sahibi olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine işarettir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek üzüleceğine, işlerinin rast gideceğine, yaşanan rahatsızlıkların son bulacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments