Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, üzüleceğine, kariyer planındaki basamakların hızlı bir şekilde çıkılacağına, halka hizmet etmek için yeni bir yola girileceğine, sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, sorunlu kişilerle kurulmuş olan tüm bağların koparılacağına, tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, bolluk getirecek bir döneme girileceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, düşmanlarına da dost olacağına, bütün borçlarını rahatça ödeyeceğine ve aile hayatında da iş hayatında da çok mutlu olacağına inanılır.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek gördüyseniz:

  • Belli başlı olayları nasıl yönetebileceğinize dair kafanızda fikirler varsa, dile getirmenizde fayda var.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek kazancın günden güne daha da artacağına, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle evlenmek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine ve atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, sevilen kişiler ile güzel günler geçirileceğine, maddi açıdan çok doğru adımlar atılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkeğe aşık olmak çok büyük kazançlar elde edeceğine, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, kendisini ilim ve irfan yoluna adayacağına delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkeğe sarılmak kısa zamanda yüksek bir mevkiye terfi alınacağına, sevgiliyle birlikte hoşça vakit geçirmeye rivayet eder.

Rüyada hiç tanımadığın bir kadın görmek büyük sorunlar yaşayacağına, tahsilli, diplomalı kimse olacağına, makam ve rütbe edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yürümek sıkıntıların, üzüntülerin ve kederlerin sona ermesine, hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek rüya sahibinin hayatında çok büyük sıkıntılar göreceğine, tüm huzursuzlukları ortadan kaldırarak hayatına daha sakin, huşu içinde devam edeceğine rivayet eder.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkek görmek hedeflere ulaşamayacağına, maddi sıkıntıların vuku bulacağına, işlerin günden güne azalması yüzünden borçlarının artacağına, bazı engellerle karşılaşacağına, planların istediği gibi gitmeyeceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments