Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak doğru yatırımlar yapacağına, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine ve mutlu olacağına, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine, sevilen bir dostun geleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, bir sebeple sıkıntılı bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak gördüyseniz:

  • Çocuklarınızın maddi durumu, seyahatler veya projeleriniz ya da toplum içindeki duruşunuz kazandığınızdan daha fazla harcama yapılmasını gerektiriyor olabilir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle sevgili olmak kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, huzursuzluklarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir kadınla sevgili olmak yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yakınlaşmak sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, iyi günlerinde çevresinde olan kişilerin bu dönemde kendisini yalnız bırakacaklarına ve dolayısıyla da  çevresinin bomboş olacağına işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle evlenmek hafifleyeceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, sevdiğiyle arasındaki ilişkiyi ve bağı kuvvetlendirecek gelişmeler yaşayacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle evlenmek maddi olarak az da olsa bir zarar görüleceğine, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine delalettir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dans etmek çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, yakın bir zamanda ortak olacağı bir işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, başı sıkışmış kişilere destek olacağına yorulur.

Rüyada tanıdık bir erkekle sevgili olmak bazı yanlış anlaşılmalar yüzünden sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine delalettir.

Rüyada yabancı bir erkekle sevgili olmak işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, kime danışacağını bilemez olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments