Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe girmeye, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, neşesini, huzurunu ve mutluluğunu kaybedeceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına ve bu durumun bir ömür süreceğine, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, özlem gidereceğine, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatı içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda güvensizlik hissetseniz bile, bunu diğerlerinin görmemesi gerektiğini unutmamalısınız.

Rüyada tanımadığın bir erkekle dudaktan öpüşmek kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya alamet etmektedir.

Rüyada bir erkekle dudaktan öpüşmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine, sahip olduğu nimetin artacağına, neşesinin, keyfinin, huzurunun ve ağız tadının yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle yürümek isteklerini ve arzularını yerine getireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, elindeki imkanların artacağına, daha sık alışveriş yapmaya, konsere ve sinemaya gitmeye, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada hiç tanımadığın bir erkekle öpüşmek dedesinden kalan bir toprak sayesinde ev alacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına yorulur.

Rüyada bir erkekle dudaktan öpüştüğünü görmek önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığı bir erkekle dudaktan öpüşmek elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle tanışmak aile bireyleri arasında tartışmalar olacağına ve çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine, dara düşeceğine alamet eder.

Rüyada tanımadığın bir erkekle konuşmak dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments