Rüyada akik görmek

Rüyada akik görmek yaşanan yokluğun biteceğine, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, kendisine bir çiftlik evi alacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, aydınlığa ve ferahlığa çıkacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, hiçbir zaman yüksek bir mevkiye gelemeyeceğine, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına, hiç beklemediği bir anda çok para kazanacağına ve hayatın yüzüne güleceğine işarettir.

Rüyada akik gördüyseniz:

  • Güvendiğiniz kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir veya belli işleri tamamlamayabilirler.

Rüyada akik görmek yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, güçlükle elde edilecek başarı işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı akik görmek mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına yorulur.

Rüyada mavi akik görmek girdiği işlerde hayal kırıklığı yaşamayacağına, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına delalet etmektedir.

Rüyada akik yüzük görmek sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, hiç olmadık bir sebepten ötürü parasal ve ruhsal zarara düşeceğine, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına işarettir.

Rüyada akik kolye görmek allah’ın yarattığı her canlıyı seveceğine, bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına inanılır.

Rüyada yeşil akik görmek içinde bulunduğu kötü durumdan kurtulmak için bazı kişilerden destek isteyeceğine, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına inanılır.

Rüyada kırmızı akik yüzük görmek hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada mavi akik yüzük görmek kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Merve

Selâmun Aleyküm, rüyamda akik tasini yer altindan çıkartıyorduk kalabalık ile birlikte , sonra ben ceybime koyuyordum ve dışarı çıktığımda baska adamlar benden almaya çalışıyordu bende keşke yanıma bıçak yada silah alsayim diyordum , bir adam yaklaşıyordu ama ben yumruk yumruğa kavga ederek onu yere düşürüp yoluma devam ediyordum , hayrolsun inşallah