Rüyada karnının tok olduğunu görmek

Rüyada karnının tok olduğunu görmek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, zararların telafi edileceğine, iş kaybı yaşanacağına, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, ona yakınlaşmaya çalışacağına, içini açmaya karar vereceğine, elini eteğini hayattan çekeceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına tabir olunur.

Rüyada karnının tok olduğunu gördüyseniz:

  • İlişkilerinizin yeniden düzelebilmesi için, söylediklerinizin ölçülü olmasına gayret gösterin.

Rüyada karnının tok olduğunu görmek sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, bir sağlık sorunu yüzünden uzun bir süre boyunca hayata ara verileceğine yorulmaktadır.

Rüyada karnı tok olmak sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, buna rağmen kazanç getireceğine alamet eder.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnının yara olduğunu görmek güç kaybedeceğine, heveslerinin biteceğine alamet eder.

Rüyada karnının delik olduğunu görmek sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine delalet eder.

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek çalışma hayatında düşmanlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatında saygı göreceğine yorulur.

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada karnının patladığını görmek endişe edilen durumların ortadan kalkacağına ve güzel günlerin en sonunda geleceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments