Rüyada karnının aç olduğunu görmek

Rüyada karnının aç olduğunu görmek bir sebeple bu durum için çeşitli önlemler alacağına, yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, çok büyük bir acı duyacağına, işlerinin çok iyi olacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarının günden güne artacağına, borç içinde bir yaşam süreceğine, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine, allah’ın lütuflarını bulacağına, şifa göreceğine, başarılarının artacağına, işlerinin hafifleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnının aç olduğunu gördüyseniz:

  • Hedeflerinizi netleştirmeniz durumunda başarılı olma şansınız yüksek olabilir.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek toplumun önde gelen kişileri arasına gireceğine, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnının delik olduğunu görmek bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karnının yara olduğunu görmek cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına alamet eder.

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek eksiği kendinde bulacağına, güzel ve olumlu haberler alacağına yorulmaktadır.

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek onu helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına yorulur.

Rüyada karnının tok olduğunu görmek her karlı işin arkasından da daha büyük kazanç getirecek işler yapacağına ve ticaret ehli kimse haline geleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karnının içini görmek bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, güç sahibi bir kişi ile rakip olunacağına delalet eder.

Rüyada karnının morardığını görmek çalışan kişiler için ise, iş ile ilgili yapılan bir hata nedeni ile yaşanacak sıkıntıların rüya sahibinin üzerine kalacağına, istenmeyen bazı olayların yaşanacağına inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments