Rüyada karnının yara olduğunu görmek

Rüyada karnının yara olduğunu görmek kazançlı işlere girmenin yollarını bulacağına, tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, işlerin bu sayede çok güzel bir hal alacağına, sevineceğine, beklediklerini duyacağına, umutlarının yarım kalmayacağına, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, rüya sahibinin hayal kırıklığı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada karnının yara olduğunu gördüyseniz:

  • Bazı kişiler bazı konuların kendi istedikleri şekilde veya kendi yöntemleriyle halledilmesi konusunda ısrarcı olabilirler.

Rüyada karnının yara olduğunu görmek sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, anne ya da babanın hastalandığı haberinin geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek zarar etmeyeceğine, maddi olarak iyi şartlara sahip olacağı gibi manevi olarak da keyfinin ve neşesinin eksik olmayacağına, üzgün ve karamsar olacağına işarettir.

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek sağlık konusunda daha dikkatli olunacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına ve yakın bir arkadaşa girmek istediği iş için yardım edileceğine, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek yüzlerinin gülmesini sağlayacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına delalet eder.

Rüyada karnının delik olduğunu görmek aile içindeki huzurun kaçacağına, malların çoğalacağına inanılır.

Rüyada karnının tok olduğunu görmek yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, kendisini çok mutsuz, yorgun ve hasta hissedeceğine alamet eder.

Rüyada kulağın yara olduğunu görmek dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, gidilecek yönün belirleneceğine, dileklerinin yerine geleceğine ve tövbelerinin de amacına ulaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada dilinde yara olduğunu görmek maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına, ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına ve akıl danışmak için birçok insanın rüya sahibine geleceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments