Rüyada karnının şiş olduğunu görmek

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine, ister istemez başının belaya gireceğine, çok büyük sorunlar yaşayacağına, iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, yepyeni ve hayırlı iş kapıları açılacağına, günahsız olduğu halde günahkâr ilan edileceğine, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, sıkıntısı olanın ferahlığa çıkacağına, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, geçim sıkıntısına düşüleceğine alamet eder.

Rüyada karnının şiş olduğunu gördüyseniz:

  • Çevreden gelen baskılarla kıstırıldığınızı hissedebilirsiniz.

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek sevdiği tarafından hayal kırıklığı yaşanacağına, ona özlemle sarılacağına, tüm özlemini gidereceğine inanılır.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek güzel bir döneme girileceğine, kalp kırıklığı yaşanacağına, uzun yıllardan beri kurulan hayallerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnının yara olduğunu görmek sevdiklerini de koruyacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine yorulur.

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek ticarete atılacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada karnının delik olduğunu görmek uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle karşılaşılacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnın şiş olduğunu görmek bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, aile içinde barışın, sevginin ve huzurun hâkim olacağına rivayet eder.

Rüyada karnının tok olduğunu görmek kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine, hayırlı bir şekilde ilerleyen işlerin sekteye uğrayacağına, sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder rüyada yarış kazanmak kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine yorulur.

Rüyada yüzünün şiş olduğunu görmek gittikçe azalan işlerin ve kazancın günden güne daha da artacağına, kişinin hem evlatlarından hem de paradan yana verimli ve şanslı olacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments