Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek hayırlı ve güzel günler göreceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, çok büyük bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, husumetlerin başgöstereceğine, büyük sorunların yaşanacağına, sıkıntılarının daha da artacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine alamet eder.

Rüyada karnının dikişli olduğunu gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiden duyacağınız hoş sözler sizi mutlu edecek.

Rüyada karnının dikişli olduğunu görmek ortağının başka kimselerle iş çevireceğine ve büyük can sıkıntısı yaşayacağına, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada karnının dikişli görmek sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, iş konusunda büyük tecrübeye ve çevreye sahip bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde güzel bir projeye girileceğine ve dertlerin, sıkıntıların ve sorunların çözüm bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada karnının aç olduğunu görmek kazancın eskisine oranla daha da artacağına, kısmetlerinden olacağına delalet etmektedir.

Rüyada karnının delik olduğunu görmek destekleyeceğine ve onun için güç olacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnının yara olduğunu görmek büyük bir ferahlama yaşayacağına, konforunun ve ağız tadının yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada karnının şiş olduğunu görmek çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, parasal sıkıntılarının çok büyük olacağına ve eğer önlem almazsa çok daha kötü durumlara düşeceğine, muradına ereceğine, amaçlarına ve hedeflerine nail olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada karnının tok olduğunu görmek statü atlayacağına, rütbe edineceğine, sorun yaratan kişileri hayatından uzaklaştıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada yüzünü dikişli görmek birçok fırsatın istemeden de olsa kaçırılacağına, günbegün daha büyük kazanç elde edileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments