Rüyada gömlek giymek

Rüyada gömlek giymek becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, eşiyle arasındaki aşkın uzun yıllar devam edeceğine, bol kazanç getirecek bir işte ortaklık kazanılacağına, iyi geçiminin biteceğine, düştüğü zor durumlardan yakın zaman içinde kurtulacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, aile hayatında çok iyi olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, bir sebeple maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek giymek gördüyseniz:

  • Bilgi paylaşmanız durumunda işe yarayan sonuçlar elde edilebilir.

Rüyada gömlek vermek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, ya da böyle kişilerin olduğu bir ortamda çalışma mecburiyetinde kalacağına yorulur.

Rüyada gömlek istemek arkadaşına söylediği bir sırrın açığa çıkması yüzünden bazı kimselerle arasında kırgınlıklar yaşanacağına, malından ve parasından olacağına, sermaye kaybı yaşayacağına bu nedenle ticaret ve meslek hayatındaki itibarını, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine alamet eder.

Rüyada gömlek dağıtmak sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, rahat bir hayata sahip olacağına işaret eder.

Rüyada gömlek yıkamak büyük bir hastalığın pençesine düşüleceğine, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına yorulmaktadır.

Rüyada gömlek bulmak kariyer edineceğine, kendi işini açacağına, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına delalet eder.

Rüyada gömlek giymek daima afiyette olacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine işarettir.

Rüyada gömlek seçmek uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına, huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gömlek koklamak kuran hafızı olmaya yorumlanan rüya, kişinin ehli sünnete dikkat ettiğine ve hayatını İslami kurallara uygun yaşadığına, ailesine verdiği değeri her zaman gösterdiği gibi, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments