Rüyada gömlek koklamak

Rüyada gömlek koklamak yolculuktan sonra girilen işlerde çok büyük ve kazançlı çalışmalar yapılacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına, yakın bir zamanda içinde bulunduğu bu kötü durumu düzeltmeye çalışmazsa çok pişman olacağına, iyi gelir getiren işler yapılacağına, kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine inanılır.

Rüyada gömlek koklamak gördüyseniz:

  • Kafanız karışabilir.

Rüyada gömlek giymek yetim sevindireceğine, geçimini sağlamanın dışında, eline geçen paranın bir kısmı ile de geleceğine yatırımlar yapıp, ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek bakmak günlerin hiç olmadığı kadar hareketli ve heyecanlı geçeceğine, şansın çalışmaya başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömlek vermek karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, verilen bazı kararların pek işe yaramayacağına yarayanların ise çok kazanç getirmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek bulmak işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, ekmeksiz ve aşsız kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada gömlek istemek her geçen gün zenginleşen rüya sahibinin çok sayıda mal varlığına sahip olacağına, sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına işaret eder.

Rüyada gömlek yıkamak bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, girdiği işte akıllıca yatırımlar yaparak çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek seçmek hakkınızda hiç de hoş olmayan dedikodular yapılmasına, eksiği kendinde bulacağına delalettir.

Rüyada gömlek dağıtmak sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, isteklerinin yerine geleceğine, işinde terfii alıp, kıdem atlayacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments