Rüyada gömlek bulmak

Rüyada gömlek bulmak deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, şanssızlık yaşanılacağına ve girilen işlerden elin boş dönüleceğine, içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, başarılarının kalıcı olacağına, neredeyse mahkeme kapılarına düşüleceğine, hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, sonra kendi işini kuracağına, sevdiği kişiler ile büyük mutluluklar yaşayacağına, rüya sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine, kişinin rüya gibi bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömlek bulmak gördüyseniz:

  • Çevrenizdeki kişilerin iyi taraflarını görmeye çalışıyorsunuz.

Rüyada gömlek vermek bilimsel bakış açısına sahip kimselerle ahbaplık ederek her zaman elit bir toplumda yaşanacağına, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine rivayet eder.

Rüyada gömlek seçmek huzurunun yerinde olacağına, güzel bir bayanla evlilik yapacağına işaret eder.

Rüyada gömlek bakmak maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömlek giymek tutumlu bir yaşam süreceğine, çok daha büyük işlere gireceğine alamet eder.

Rüyada gömlek koklamak sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, üstünlük elde edeceğine ve ticaret hayatında tanınır kişi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada gömlek yıkamak yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek bulmak sorunların yakın bir zamanda çözüme ulaşacağına, büyük mutluluklar yaşanacak bir döneme girileceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına alamet eder.

Rüyada gömlek istemek atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments