Rüyada gömlek istemek

Rüyada gömlek istemek kendisine karşı kurulan kumpaslardan hiçbir zarar görmeden kurtulacağına, rüyayı gören kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına, sevilen bir dostu kaybetmeye, çok büyük bir rahata ereceğine, kendisine uygun bir kısmet bulup en kısa zaman içinde dünyaevine gireceğine ve çok mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından alacağı destek sayesinde kurtulacağına, rakiplerin kazanılan başarılar sayesinde üzüntüye uğratılacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine inanılır.

Rüyada gömlek istemek gördüyseniz:

  • Bazı şeylerden vazgeçmek ya da bazı şeyleri feda etmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada gömlek bulmak işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü başın kolluk kuvvetleri ile derde gireceğine, eşlerin ayrılacağına, sorunlarının da son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek vermek işinden çıkarılacağına, ruhsal olarak çok büyük bir çöküş yaşayacağına ancak daha sonra yaşanacak güzel gelişmeler sayesinde çok iyi bir duruma geçeceğine, çok büyük başarılar kazanacağına delalet eder.

Rüyada gömlek koklamak yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömlek giymek sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine işarettir.

Rüyada gömlek yıkamak sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına rivayet eder.

Rüyada gömlek seçmek büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kendisine akıl hocalığı yapan kişilerden büyük darbeler alacağına alamet eder.

Rüyada gömlek dağıtmak çok güzel ve hayırlı adımlar atılacağına ve kazanç elde edileceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek bakmak karşısına çıkan engelleri çok zorluk çekmeden kısa bir zaman içinde atlatacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments