Rüyada gömlek vermek

Rüyada gömlek vermek insanlar tarafından takdir edileceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, bunun da kendisine hem meslek hem de özel hayatında pek çok avantaj getireceğine delalet eder ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına tabir olunur.

Rüyada gömlek vermek gördüyseniz:

  • Sizin için işleri güçleştiren değil, kolaylaştıran aktivitelerle vakit geçirmenizde fayda var.

Rüyada gömlek koklamak yeni yollara girileceğine, ancak daha sonra ortaya çıkacak ve rüyayı gören kişinin zor zamanlar geçirmesine ve aile hayatı içinde çok sıkıntılı ve zor durumlar ile karşılaşmasına sebep olacak olaylar yaşayacağına işarettir.

Rüyada gömlek dağıtmak alınacak kötü bir haber yüzünden işlerin sarpa saracağına, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömlek giymek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına, beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Rüyada gömlek yıkamak çok büyük kazançlar elde edileceğine, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine işarettir.

Rüyada gömlek seçmek çok mutlu günler geçireceğine, yapacağı ortak bir iş sayesinde ömrünün sonuna kadar rahat bir hayat yaşayacağına, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına işarettir.

Rüyada gömlek vermek sorunlarındanq yavaş yavaş kurtulacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada gömlek istemek hayatın, varlığının, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına, zor zamanlar geçirileceğine, hayal edilen şeylerden gittikçe uzaklaşılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada gömlek bulmak bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments