Rüyada karnından bir şey çıkarmak

Rüyada karnından bir şey çıkarmak imza ve söz yetkisi edineceğine, maddi sıkışıklık içinde kalacağına, takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, kazancın katlanacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine, şansının ve kısmetlerinin bol olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine delalet eder.

Rüyada karnından bir şey çıkarmak gördüyseniz:

  • İvme kazanan konulara ilgi göstermenizde fayda var.

Rüyada karnından bir şey çıkarmak eline geçen paraları tutamayacağına, ticaret ehli olacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada karnından bir şey çıktığını görmek dertlerinin ve sıkıntılarının çözüme kavuşacağına, yeni bir yola gireceğine rivayet eder.

Rüyada bir şey hissetmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir şey öğrenmek insanların eskisinden daha çok dikkatlerini çekeceğine, yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına delalet eder.

Rüyada bir şey tartmak zarara uğrayacağına ve varlığının azalacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir şey yalamak yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine delalet eder.

Rüyada bir şey söylemek sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, çok pişmanlık duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şey örmek işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına işaret etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments