Rüyada bir şey tartmak

Rüyada bir şey tartmak bir sebeple daha kıymetbilir bir kişi olup hayatını doğru dürüst bir şekilde yaşaması gerektiğine ve ancak o zaman çok mutlu olacağına, ardı ardına güzel ve hayırlı haberler alınacağına ve rahata erileceğine, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, ahlaksız ve kendisine güvenilemeyecek bir akrabaya, müsriflikten kaçınıp, tutumlu bir yaşam süreceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, onları okula göndereceğine, insanların takdirini kazanacağına, şöhret ve itibar kazanacağına delalet eder.

Rüyada bir şey tartmak gördüyseniz:

  • Dikkatsiz edilen laflar ise, geri dönüşü olmayan durumlara neden olabilir.

Rüyada bir şey tartmak daha sık bir araya geleceğine, konu komşudan, akrabadan, arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına delalet eder.

Rüyada bir şey yalamak kısmetin bollaşacağına, haksızlığa uğranacağına ve haneye ayrılık gireceğine delalet eder.

Rüyada bir şey söylemek daha büyük saygınlık kazanılacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine işarettir.

Rüyada bir şey diktirmek ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, çok büyük maddi zararlara uğrayacağına, sıkıntılarını atlatacağına, yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine yorulur.

Rüyada bir şey öğrenmek iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına delalettir.

Rüyada bir şey örmek yüzünün hep güleceğine, daha doğru hamleler yapıp daha iyi sonuçlar alacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir şey fırlatmak bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, işlerini bir türlü toparlayamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şey hissetmek kişinin eski aşkına geri döneceğine alamet ederken, alınacak bir kararla kişinin kendisine ait bir yuva kurmak için girişimlerde bulunacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments