Rüyada bir şey örmek

Rüyada bir şey örmek elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, can derdine düşeceğine, işlerini toparlayacağına, bunun sonucunda da üzülüp sıkıntı yaşayacağına, bir sebeple çok büyük üzüntü duyacağına, çok kötü günler yaşayacağına, yediği yemekten ve içtiği sudan tat alamayacağına, aile bireyleri ile hiçbir şekilde konuşmayacağına ve neredeyse hasta olacak duruma geleceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada bir şey örmek gördüyseniz:

  • Çünük konuşma yeteneğinizin oldukça düşük olduğu bir zamanı seçtiniz.

Rüyada bir şey öğrenmek sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada bir şey fırlatmak çileli ve zorlu günler yaşayacağına, allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına tabir olunur.

Rüyada bir şey söylemek zor zamanlarında da en büyük destekçilerinin yine bu kimseler olacağına, özellikle evlilik için gün sayılacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir şey örmek bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, yapılan bir işte yüklü miktarda para elde edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir şey diktirmek iş hayatında çok büyük bir düşüş yaşanacağına, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine inanılır.

Rüyada bir şey hissetmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, bolluk ve bereketin artacağına tabir olunur.

Rüyada bir şey yalamak kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına, engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına işarettir.

Rüyada bir şey tartmak hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments