Rüyada bir şey hissetmek

Rüyada bir şey hissetmek azim ve sabırla çalışarak çok iyi işler ortaya konacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine, neredeyse bozulma noktasına gelmiş olan hayatını toparlayacağına, işlerinin yaver gideceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmak için çok büyük bir adım atacağına, iş hayatının çok büyük kazanç getireceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, rüya sahibinin başının sıkışması ile ailesinden yardım alacağına, güçlendikçe güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir şey hissetmek gördüyseniz:

  • Aniden beliren duygusal konular sizi yavaşlatabilir.

Rüyada bir şey yalamak yaptığı bazı işlerde kendisini en iyi şekilde göstereceğine, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, karanlıkların aydınlanacağına, kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, sosyal hayat içinde sevilen bir kişi olunacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına ve zorlukların kısa süre içinde sona ereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir şey öğrenmek yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına inanılır.

Rüyada bir şey diktirmek çalışmaları ile takdir toplayacağına, zengin olmak isterken hayallerinizin ve umutlarınızın boş çıkacağına delalet eder.

Rüyada bir şey örmek yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına inanılır.

Rüyada bir şey tartmak yeni bir işe geçiş yapılacağına, gözyaşı dökeceğine, çaresiz kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir şey söylemek devlet kurumlarından birinde ciddi bir iş yapacağına, çok sıkıntılı dönemler geçirileceğine ve hastalık ve çeşitli sorunlar ile boğuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şey fırlatmak bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir şey hissetmek işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments