Rüyada bir şey söylemek

Rüyada bir şey söylemek dertlerin ve kederlerin sona ereceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, maddi gücünün de daimi olacağına, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa, uzun bir süre bu tartışmanın devam edeceğine ve aile büyüklerinin sözlerinin de bir faydasının olmayacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, ticaretinin açılacağına ve günlerinin güzelleşeceğine rivayet eder.

Rüyada bir şey söylemek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız yaşamınızı da renklendirebilir.

Rüyada bir şey diktirmek ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine alamet eder.

Rüyada bir şey öğrenmek kazancın büyük bir kısmının kaybedileceğine, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına delalettir.

Rüyada bir şey örmek işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir şey söylemek isteklerinin erteleneceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir şey tartmak zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına, emeklerinin boşa gideceğine, hayallerinin yıkılacağına tabir olunur.

Rüyada bir şey fırlatmak gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, yaşadıklarının kendisini çok mutsuz edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir şey yalamak ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, yapılmak istenen şeylerin gerçekleştirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir şey hissetmek sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, yüz güldürecek sonuçlara ulaşılacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments