Rüyada akarsuyun içine girmek

Rüyada akarsuyun içine girmek gözünü bürüyecek olan dünya malı nedeni ile yanlış yollara gireceğine ve allah katında bir günahkâr sayılacağına, hayırlı, güzel ve bereketli işlere gireceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, kişinin bu zayıf durumunun da fırsat kollayan düşmanlarının işine yarayacağına, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, sevinçli ve hayırlı haberler getirecek bir kişinin haneye geleceğine ve gelişiyle haneye neşe dolacağına, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, kısmetsizlik ve şanssızlıkla geçen zamanlarının da artık geride kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içine girmek gördüyseniz:

  • Zamanınızı yeni şeyler öğrenmeye sarfetmeniz olasıdır.

Rüyada akarsuyun içine girmek çok yakın bir zaman içinde çok hayırlı bir işe gireceğine, bu iş sayesinde çok hayırlı ve mutlu günler geçireceğine, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, yeni başlangıçlar yapacağına işaret eder.

Rüyada akarsuyun içinde görmek elinin dara düşmeyeceğine, zor bir döneme gireceğine, sorunlardan bir türlü kendini kurtaramayacağına delalet etmektedir.

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak yaşamının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, rüya sahibinin aradığı çareleri bulunacağına delalet eder.

Rüyada akarsuyun içinde olmak hayal ettiği şeylere kavuşacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinde yürümek tatsızlıkların aşılacağına, sıhhat kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinden geçmek hasret ve özlem gidereceğine, yarınları için umutlarını kaybetmeyeceğine delalettir.

Rüyada akarsuyun içinde balık görmek kısmetin ve şansın açılacağına, içine düşen fesada yeniliceğine alamet eder.

Rüyada su içine girmek rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine ve kendisini sıkan ve üzen ne kadar kişi ya da durum varsa aşacağına, tecrübe sahibi bir kişinin yanında işe başlanacağına ve bu kimse sayesinde kısa sürede büyük deneyim elde edileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments