Rüyada akarsuyun içinden geçmek

Rüyada akarsuyun içinden geçmek hedeflerinin ve hayallerinin gerçekleşeceğine, yaşanacak kötü bir olayın sonrasında kişi için hayırlara vesile olacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine, iş hayatında da çok zorluklar yaşanmasına sebep olacağına ve endişe edecek durumlara düşüleceğine, onların bir dediğini iki etmeyeceğine, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine ve iyi noktalara ulaşacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına, yaşadığı sorunlar yüzünden psikolojisinin bozulacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine rivayet eder.

Rüyada akarsuyun içinden geçmek gördüyseniz:

  • Ya da duygularını anlamaya çalışabilirsiniz.

Rüyada akarsuyun içinden geçmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, işlerinin ve kurulu düzeninin bozulacağına inanılır.

Rüyada akarsuyun içinde balık görmek rüya sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, işlerinin yolunda gideceğine rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içine girmek hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, eline hayırlı kazançların geçeceğine delalet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinde görmek kazanç kapılarının açılacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına delalet eder.

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, daha kötü günler yaşayacağına inanılır.

Rüyada akarsuyun içinde olmak gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, hayattan daha zevk alacağına delalet etmektedir.

Rüyada içinden ağlamak binbir zahmetle dikilen fidanların meyve vereceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine işarettir.

Rüyada evin içinden çıkamamak hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, emeği ile hak ederek sahip olduklarının da keyfini süreceğine yorulur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments