Rüyada akarsuyun üstünden atlamak

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak kişinin daha çok kazanacağına, mevcut işinden daha iyi koşullarda başka iş imkanları bulacağına, sıkıntılı ve zor durumlardan kurtuluşa erileceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, şansın önünün kesileceğine, ağlayacağına, yaşayacağı zorluklardan ötürü pek huzurlu olmayacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına, değer verdiği bir eşyayı kaybedeceğine ancak çok aramasına rağmen bir türlü bulamayacağına alamet etmektedir.

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişiler için yapacağınız alışverişlerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada akarsuyun üstünden atlamak rızkın artacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine, hakkı olanlara kavuşacağına alamet eder.

Rüyada akarsuyun içinde olmak üçüncü gözünün açılacağına, herkesin göremeyeceği şeyleri görüp algılayacağına ve bununla da kalmayarak mesleğinde profesyonelleşeceğine, çok güzel işler yaparak çok büyük paralar kazanılacağına, çok büyük kazanımlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada akarsuyun içinde yürümek çaresizleşeceğine, yardıma ihtiyaç duyacağına, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına ve rahat edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinden geçmek kişinin eksiklerini, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, şansın da yaver gitmesiyle bambaşka bir hayata kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada akarsuyun içinde balık görmek girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, çok deneyimli ve iş konusunda çok büyük bir isim yapmış olan bir kişi ile ortaklık kuracağına tabir olunur.

Rüyada su üstünden atlamak yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada ölünün üstünden geçmek bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada üstünden araba geçmek hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments