Rüyada yeşil su bardağı görmek

Rüyada yeşil su bardağı görmek çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçirileceğine, çok sevilen ve değer verilen insanlar ile araya çok büyük mesafeler konulacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına, tartışmalı bir işe girileceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, çalışmalarının takdire layık görüleceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada yeşil su bardağı gördüyseniz:

  • Zıt fikirlere sahip kişiler sizi uğraştırabilir.

Rüyada yeşil su bardağı görmek kötü gidişe dur denileceğine, ölümün manalarını bulmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada su bardağı görmek dileklerinin gerçekleşeceğine, bazı aile bireyleri ile birlikte çok hayırlı bir işe girileceğine ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bir adım atılacağına işaret eder.

Rüyada mavi su bardağı görmek sorunların bir bir çözüleceğine, lüksünün ve konforunun da baki olacağına işaret etmektedir.

Rüyada çay bardağı kırmak işlerin gereksiz bir şekilde bozulacağına ve zor bir döneme girileceğine, işinde yükseleceğine delalettir.

Rüyada boş su bardağı görmek sıkıntılarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına alamet eder.

Rüyada bardağı atıp kırmak çok mutlu bir yuva kurulacağına, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada cam su bardağı görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, elinde bulunan bir miktar kazancı kısa süre içinde harcayacağına inanılır.

Rüyada içki bardağı kırmak yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, kendisinden mevki olarak üstün bir kimseden yardım görüp, kendi işinin başına geçeceğine işaret eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments