Rüyada çay bardağı kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak şansının da açık olacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, bir sebeple bu kişiyle aranın açılacağına, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, eğer böyle bir durum yaşamak istemiyorsa çok dikkatli olması ve defalarca düşünerek adım atması gerektiğine aksi durumda sorunların katbekat artacağına işaret eder.

Rüyada çay bardağı kırmak gördüyseniz:

  • Kendinize dönük olacaksınız.

Rüyada çay bardağı ve çay tabağı görmek hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, sorunlarını teker teker aşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çay bardağı fırlatmak elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği insanları üzecek, onurlarını kıracak konuşmalar yapacağına, helal kazanç yerine, hile ile mal elde edeceğine delalettir.

Rüyada çay bardağı kırmak yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, işlerinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada kırılmış çay bardağı görmek kendisinin de onlar için hayırlı bir kimse olacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına tabir olunur.

Rüyada boş çay bardağı kırmak iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, yokluk içine düşeceğine delalettir.

Rüyada cam çay bardağı görmek yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çay bardağı görmek yakın bir arkadaşla güzel bir işe başlanacağına, çok kazançlı ve güzel işlere gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada çay bardağı yemek hayallerini gerçekleştirmek için büyük bir inançla savaşacağına, huzursuz bir ortamdan çıkılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yuyuy

Selamün aleyküm, rüyamda aparman girişinde eve geçerken poşetten iki tane çay bardağı kırıldı önümde, yoluma devam ettim