Rüyada boş su bardağı görmek

Rüyada boş su bardağı görmek kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, hayatına yeni bir yön vereceğine, bekarsa evleneceğine, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, ayrıca geçim derdi nedir bilmeyeceğine, çok zor bir durumun üstesinden geleceğine, yalanı sürdürmeye ve ortalığı karıştırmaya çalışan bazı kişilere hadlerinin bildirileceğine, tüm sorunların çözüme kavuşması sayesinde derin bir nefes alacağına, maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılara uğrayacağına ve kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından yerileceğine, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, rahat bir hayata başlayacağına delalettir.

Rüyada boş su bardağı gördüyseniz:

  • Duygusal ilişkilerinizde içine kapanık tutumlarda bulunabilirsiniz.

Rüyada boş su bardağı görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, uğranacak zararı karşılamak için hiç istenmeyen bir işte çalışılacağına delalet eder.

Rüyada boş çay bardağı kırmak haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına işaret etmektedir.

Rüyada boş çay bardağı görmek sorunlarının çözüleceğine, iş hayatında ve sosyal hayatta zarar vermesi muhtemel olan kişilerin hayattan çıkarılacağına delalet eder.

Rüyada boş boş gezmek çok büyük başarıların yakın zamanda elde edileceğine, kazancının günden güne artacağına, sorunlarının ortadan kalkacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine yorulur.

Rüyada su bardağı görmek kişinin her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına rivayet etmektedir.

Rüyada içki bardağı kırmak ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına tabir olunur.

Rüyada mavi su bardağı görmek hanenizde bolluk olacağına, yeni bir ortama gireceğine, bu ortamda çalışmakta ya da işle ilgili adım atmakta çok zorlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bardağı atıp kırmak sevilen bir kişiden alınacak destek sayesinde de işin en iyi şekilde nihayete erdirileceğine, yaşamına yeni bir yön vereceğine, kendisine hayır, iyilik, güzellik ve bereket getirecek başlangıçlar yapacağına rivayet eder.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments