Rüyada tanıdık kadına sarılmak

Rüyada tanıdık kadına sarılmak yaşanan kötü durumların kısa sürede düzeleceğine, kendi ailesi ile de arasının açılacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, güzel işler yapacağına, zarar edeceği bir işe gireceğine ancak etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, eline geçen imkânları gerektiği gibi kullanamayacağına, kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, işlerinin yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak gördüyseniz:

  • Ufak gibi görünen rahatsız edici ayrıntıları veya detayları görmezden gelmeniz büyük sorunlara neden olabilir.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak makamını garantileyeceğine, kudret sahibi olacağına, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak ağız tadından ve neşesinden de olacağına, sağlığının yakın zaman içinde bağışıklığının düşmesi sonucu bozulacağına ve yakınındaki bir kişiden ihanet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kadına kızmak bundan sonrası için de tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına işaret eder.

Rüyada kadına saldırmak isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadına dokunmak maddi imkânlarının çokluğu sayesinde dilediği gibi yaşayacağına, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine rivayet eder.

Rüyada kadına bağırmak aile hayatındaki muhabbetin artacağına,  hastalıkların iyileşeceğine, hayatının çok daha iyi duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada yaşlı kadına bakmak tartışmalı bir işe girileceğine, kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına delalettir.

Rüyada kadın kadına evlenmek allah’ın kendisine atlatamayacağı dertler, üstesinden gelemeyeceği zorluklar vermeyeceğine, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments