Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak

Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine, yapılan yanlışlardan dönülerek çok daha sakin ve aklı başında bir hayat sürdürüleceğine, verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, yoksulluğa, endişe duyduğu bütün konuların çözüme kavuşacağına, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına ve çok güzel günler görüleceğine, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, sonunda her şey düzene girdi ve kötüler yenildi denildiği bir sırada daha büyük zorluklarla yüzleşileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak gördüyseniz:

  • Mükemmellik potansiyeli taşıyan konular kendini gösterebilir.

Rüyada tanıdık bir kadına sarılmak işlerindeki karın artacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık kadına sarılmak bazı konularda konuşulacağına, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir kadına sarılmak işlerinin azalacağına, işlerinin gerileyeceğine, kar getiren işyerinin edilen zararın düzeltilmesi için alınan borç yüzünden çok büyük sorun yaratacağına yorulur.

Rüyada bir kadına tokat atmak aile saadetinin artacağına, yeni iş teklifleri alacağına, gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine tabir olunur.

Rüyada bir kadına beddua etmek yapılacak işlerde hep dikkatli ve ayık olunması gerektiğine ve ancak bu şekilde kazanç elde edileceğine, içinde bulunduğu sorunların günden güne artacağına işaret etmektedir.

Rüyada arabayla bir kadına çarpmak hayallerini sürekli erteleyeceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına tabir olunur.

Rüyada ünlü bir kadına sarılmak yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada evli bir kadına sarılmak hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments