Rüyada suda yılan yakalamak

Rüyada suda yılan yakalamak büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, keyfinin ve moralinin bozulacağına ve zor günler geçireceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine, atılan her adımda daha kötü bir durumla yüzleşileceğine, kurulan bir ortaklık içinde yaşanan sorunlardan ötürü büyük bir kavganın ya da tartışmanın yaşanacağına, parasının ve malının artacağına ve bu sayede adından da çokça söz ettireceğine, yaptığı tüm işlerde başarılı olup takdir toplayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suda yılan yakalamak gördüyseniz:

  • Yapmaktan hoşlanmadığınız işleri yapmakta ısrar etmenizin bir anlamı olmayabilir.

Rüyada suda yılan yakalamak bilgin ve usta kişi haline geleceğine, bilgi sahibi oldukça daha da alçakgönüllü biri haline geleceğine rivayet eder.

Rüyada suda yüzen yılan görmek çok zor bir duruma düşeceğine, işlerinde berekete kavuşacağına işarettir.

Rüyada suda yılan balığı görmek çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine, üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada berrak suda yılan görmek daha çok kazanç elde edeceğine, sıkıntı ve endişenin ortasına düşeceğine inanılır.

Rüyada temiz suda yılan görmek çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, kişinin tüm hayallerinin yıkılacağına yorulmaktadır.

Rüyada suda büyük yılan görmek kazançlı işler yapacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına alamet eder.

Rüyada suda yılan görmek tartışmalı durumların sona ereceğine, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada kirli suda yılan görmek büyük paralar kazanılacağına, bu sayede iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, kişinin kimseye muhtaç olmayacağına, el açmayacağına, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments