Rüyada suda yılan görmek

Rüyada suda yılan görmek rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, yeni iş kollarına girileceğine, adını işiyle duyuracağına, uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, kendi işinin başına geçeceğine, patron koltuğuna yükseleceğine, önemli işlere imza atacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine ve ferahlığa çıkacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine inanılır.

Rüyada suda yılan gördüyseniz:

  • Bir ilişkiniz hedeflerinizle aranıza giriyor olabilir.

Rüyada suda yılan görmek yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada kirli suda yılan görmek sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine alamet etmektedir.

Rüyada suda siyah yılan görmek kazançlı bir döneme girileceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına yorulmaktadır.

Rüyada bulanık suda yılan görmek girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kısmet ile dünyaevine girileceğine yorulur.

Rüyada suda kara yılan görmek kendisine olan güveninin artacağına, rahatsızlık veren durumların yakında düzeltileceğine işarettir.

Rüyada suda yılan öldürmek kendisini çekemeyen insanların çok kötü durumlara düşeceğine, kişinin üstünde çok fazla baskı hissetmesi ve her şeyin hesabının sorulması nedeniyle sıkıntılar yaşayacağına yorulur.

Rüyada suda beyaz yılan görmek sıkıntılarını kısa zaman içinde kimseden en ufak bir destek görmeden ortadan kaldıracağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına işarettir.

Rüyada akan suda yılan görmek aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, sevdikleri ile bir araya geleceğine, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments