Rüyada suda yüzen yılan görmek

Rüyada suda yüzen yılan görmek hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, rakiplerin oyununa gelineceğine, kendi işine kavuşacağına, elde bulunan imkânların artacağına, hedeflere ulaşılacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerin açılacağına, muradın gerçekleşeceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına,  mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine, verilen sözlerin uğranacak bir kriz nedeniyle tutulamayacağına, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine, kısmet bolluğu yaşanacağına işaret eder.

Rüyada suda yüzen yılan gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada suda yüzen yılan görmek kendisinde bu gücü, kudreti ve cesareti bulacağına, kalabalık ve eğlenceli bir mekâna gireceğine delalet eder.

Rüyada suda yüzen kadın görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, iş hayatındaki yorgunluğunu bu sayede atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine delalet eder.

Rüyada suda yüzen koyun görmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, bütün sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine delalettir.

Rüyada suda yüzen birini görmek hataların telafi edileceğine ve yakın bir akrabaya iş konusunda destek olunacağına, yapılan hataların tekrarlanmaması için bazı kişilerin fikirlerine başvurulacağına alamet etmektedir.

Rüyada suda yüzen at görmek önünün kapanacağına, neşesinin yerine geleceğine tabir olunur.

Rüyada suda yüzen fare görmek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına inanılır.

Rüyada suda yüzen kurbağa görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, o kişilerden güzel sözler duyulacağına yorulur.

Rüyada suda yüzen kaplumbağa görmek sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, uzun zamandan beri karşılık bulamayan duygulara yaşanacak güzel bir olayın ardından karşılık bulunacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments