Rüyada kalem ucu almak

Rüyada kalem ucu almak başarılı olunacak bazı çalışmalara girileceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, statü atlayacağına, elinden gelen herşeyi yapacağına, doğruyu ve doğru olan insanları terk edeceğine, günaha girip, kalp kıracağına, güzel ve kötü duyguların birarada yaşanacağına ve çok güzel olayların baş göstereceğine, mutsuz ve üzgün olacağına, kazancın neredeyse yarı yarıya düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalem ucu almak gördüyseniz:

  • Her kafadan bir ses çıkması, herekesin birbirinden farklı şeyler söylemesi tartışmaları körükleyebilir.

Rüyada kalem ucu almak kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, üzüntü içinde geçirilecek bir döneme ve maddi ve manevi olarak çok karanlık bir işe gireceğine inanılır.

Rüyada kalem ucu görmek yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, her gün yeni sorunların karşısına çıkacağına işaret eder.

Rüyada kırık kalem ucu görmek maddi olarak zayıflayacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına ve iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ucu kırık kalem görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, yaşamdan elini eteğini çekeceğine işarettir.

Rüyada kalem ucu yemek uğradığı zararlardan kurtulmak için alacağı borçlardan bir türlü kurtulamayacağına, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun kalem ucu görmek doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına, hilekar ve zayıf tanıdığa yorulmaktadır.

Rüyada kalem ucu açmak borç batağına düşeceğine, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına delalet eder.

Rüyada ekmek ucu yemek sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına, başarıya giden yoldaki engellerin ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments