Rüyada kurşun kalem ucu görmek

Rüyada kurşun kalem ucu görmek ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kurulan hayallerin bir bir yıkılacağına, inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, umutsuzluk yaşanacağına, büyük bir şansın elden kaçırılacağına, kötü bir arkadaşın oyununa gelineceğine, gelecekte güzel günlere kavuşacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, daima secde ve şükür edeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, refaha erişileceğine, aralarındaki problemlerin çözüleceğine, zenginliğe kavuşulacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun kalem ucu gördüyseniz:

  • Sizden çok fazla istek veya talebi olan kişiler olabilir.

Rüyada kurşun kalem ucu görmek bir ev alma konusunda kısa sürede önemli adımla atılacağına, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına delalettir.

Rüyada kalem ucu yemek hastalığında da sağlığında da bu kişinin yanında yer alacağına, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kalem ucu açmak hayatının daha rahat ve konforlu hale geleceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, hak yolundan ayrılmayacağına rivayet eder.

Rüyada kurşun kalem görmek yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, hayırla yad etmeye işaret etmektedir.

Rüyada birinden kurşun kalem almak rızkının çoğalacağına, yeni işlere girişileceğine ve günbegün işlerinin bereketinin artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kalem ucu almak grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine işaret eder.

Rüyada kurşun kalem vermek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yardımda bulunacağına tabir olunur.

Rüyada kurşun kalem kırmak diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments