Rüyada kalem ucu açmak

Rüyada kalem ucu açmak maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına, aile bireyleri arasında çok büyük tartışmaların hatta kavgaların çıkacağına, sevilen ve değer verilen bir kişinin ihanetine uğranacağına, düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, aile hayatı ile ilgili sevinçli ve hayırlı haberler geleceğine, çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, ancak rüya sahibinin, iş hayatı ve aile hayatı ile ilgili çok büyük bir azim göstererek çok büyük kazançlar elde edeceğine, çevre değiştireceğine, çok günah işleyeceğine inanılır.

Rüyada kalem ucu açmak gördüyseniz:

  • Öfke ertelemelere neden olabilir.

Rüyada kalem ucu açmak tövbelerinin ve dualarının da kabul olacağına, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına delalet eder.

Rüyada kalem ucu almak omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, aile hayatına da yansıyan bu kötü olaydan ötürü insanlar ile olan ilişkilerini neredeyse tamamen keseceğine yorulmaktadır.

Rüyada kalem ucu görmek hayatın düzene gireceğine, dertlerinin dermanını bulacağına bu sayede kendisini daha iyi, dinamik, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırık kalem ucu görmek girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına, onlardan hayırsızlık göreceğine bu nedenle hem maddi anlamda hem de manevi anlamda sarsılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ucu kırık kalem görmek uzun bir süre zorluk çekileceğine, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kalem ucu yemek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, önemli ve saygın birinden yardım alacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun kalem ucu görmek engellere takılmadan kolayca kariyer sahibi olacağına, işlerinde şimdiye kadar görmediği bir sorunla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada diken ucu toplamak iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments