Rüyada bolca su içtiğini görmek

Rüyada bolca su içtiğini görmek kimseden korkmayacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, karşısına hayır ve uğur getirecek işlerin çıkacağına, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, endişeli bekleyişlerin hayırlı biteceğine, sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, eline geçen gelirin de çoğalacağına alamet eder.

Rüyada bolca su içtiğini gördüyseniz:

  • Sevmediğiniz bir kimseyi misafir etmek ya da onunla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.

Rüyada bolca su içtiğini görmek hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük dertlerle uğraşmak zorunda kalınacağına, yakın zamanda büyük başarılar kazanacağına, mal mülk sahibi olacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine yorulur.

Rüyada bolca et görmek makamının yükseleceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, geleceğin güzel ve hayırlı olacağına işarettir.

Rüyada bolca altın görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, olmayacak işlerin peşinde beyhude nefes tüketeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bolca balık tutmak bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, emeklerinin karşılığını alacağına tabir olunur.

Rüyada bolca yiyecek görmek maddi anlamda refahının yerinde olacağına, uzunca bir süre bu durumun etkisi altında kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bolca meyve görmek bereketin artacağına, yaptıkları şeylerden ötürü rüya sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet etmektedir.

Rüyada bolca yumurta görmek kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına, büyük başarılar kazanılacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, iş hayatında çok büyük kar edileceğine tabir olunur.

Rüyada bolca anahtar görmek herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments