Rüyada bolca balık tutmak

Rüyada bolca balık tutmak büyük tartışmaların yapılacağına, çalışma bittiğinde hem gören ve bilen herkesi çok şaşırtacağına, herhangi bir yardım almasan çok büyük bir sorunun üstesinden geleceğine, onların hatıralarını yaşatmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve onları çok sevdiğini bu şekilde tekrar göstereceğine, rahat bir hayat sürüleceğine, keyfinin ve ağız tadının da yerine geleceğine, maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, talihsiz bir durumla karşı karşıya kalınacağına, uzun bir süre boyunca tartışmalar yaşanacağına, iş dünyasındaki yerin kaybedileceğine, epeydir ödenemeyen borçların kısa süre içinde kolayca ödeneceğine, bu sayede uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işarettir.

Rüyada bolca balık tutmak gördüyseniz:

  • Hızlı kararlar almak veya acele hareket ya da girişimler ön görülmesi zor problemlere neden olabilir.

Rüyada bolca balık tutmak zor günlerde insanlara yardım edeceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına tabir olunur.

Rüyada bolca balık görmek zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine yorulur.

Rüyada bolca et görmek verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, onunla güzel bir ilişki kuracağına işarettir.

Rüyada bolca meyve görmek işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına inanılır.

Rüyada bolca yiyecek görmek sonu hoş olmayacak bir yolculuğa, işlerinin sonuna gelip iflas edeceğine alamet eder.

Rüyada bolca su içtiğini görmek başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, rahatsızlık verici olaylardan uzak duracağına ve başına bela olabilecek şeylerden herhangi bir zarar görmeyeceğine, yaşamın tadını doyasıya çıkaracak mali imkana da sahip olacağına işarettir.

Rüyada bolca altın görmek önünün açılacağına, kötü durumlara düşeceğine, can ve mal güvenliğini kaybedeceğine, tekin olmayan kimselerle karşılaşacağına yorulur.

Rüyada bolca para görmek insanların çok zor bir iş olduğu için girmek istemeyeceği bazı çalışmalara gönüllü olarak gireceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments