Rüyada bolca yiyecek görmek

Rüyada bolca yiyecek görmek hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine ve rüya sahibinin, hayat içerisinde çok büyük kısmetler ile karşılaşacağına, bazı büyük sıkıntılar yaşayacağına, sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, çok büyük bir istek duyduğu ve hayalini kurduğu şeyleri yakın bir zamanda gerçekleştireceğine ve bu sayede çok huzurlu bir kişi olacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, güzel günler geçireceğine, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına delalettir.

Rüyada bolca yiyecek gördüyseniz:

  • Arkadaşlarınızın eğlenme tekliflerini kabul edin zararlı çıkmazsınız.

Rüyada bolca yiyecek görmek çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, ruhlarına mevlit okutacağına tabir olunur.

Rüyada bolca et görmek aile hayatının gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, geleceğine bakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bolca balık tutmak kazancın katbekat arttırılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada bolca su içtiğini görmek kazanç kapılarının kapanacağına, özellikle küskünlükler söz konusuysa barış sağlanacağına tabir olunur.

Rüyada bolca altın görmek sorunların ortadan kalkacağına, beddua ve ah alacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine inanılır.

Rüyada bolca meyve görmek üzüntülerin ferahlığa, karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, hayatın baştan sona güzel bir hal alacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada bolca para görmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, onurlu bir yaşam süreceğine alamet eder.

Rüyada bolca tatlı yemek işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments