Rüyada bolca yumurta görmek

Rüyada bolca yumurta görmek diğer aile bireylerinin de işe katılacağına, çıkılacak bir yolculuğun çok tatsız bir olayla sona ereceğine, başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine, sıkıntılarından arınıp genişliğe çıkacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, masumluğunu ispat edeceğine, azalacağına tabir olunur.

Rüyada bolca yumurta gördüyseniz:

  • Ya da çocuklarınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren yenilikler söz konusu olabilir.

Rüyada bolca yumurta görmek iyi haberler alınacağına, kardeşler arasında sürtüşmeler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bolca tatlı yemek başına uğursuz olayların geleceğine, hastalıkların biteceğine rivayet eder.

Rüyada bolca anahtar görmek önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine, helal ekmek yiyeceğine rivayet eder.

Rüyada bolca para görmek görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada bolca kağıt para görmek maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, orada tatsız olaylar yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bolca bozuk para görmek aksiliklerin ve tersliklerin üst üste geleceğine, şans, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine ve başarılarının sürekli artacağına işarettir.

Rüyada yumurta içinde yumurta görmek uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine yorulur.

Rüyada bolca su görmek aralarındaki ağız tadının bozulacağına, geçim derdinin biteceğine ve kişinin sağlığını geri kazanacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Ehl-i Menâm Yorumlasın

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments