Rüyada yerdeki kuranı kaldırmak

Rüyada yerdeki kuranı kaldırmak elinin bollaşacağına, rahat edeceğine, her geçen gün daha da iyileşerek umutlanacağına, dostlarını da iyi seçeceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, dertlerin günden güne daha da artacağına, düzenli bir işe kavuşulacağına, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine delalet etmektedir.

Rüyada yerdeki kuranı kaldırmak gördüyseniz:

  • Hoşunuza giden şeyler öğrenebilir, sosyal açıdan keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Rüyada yerdeki kuranı kaldırmak attığı her adımda zarara uğrayacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine ve terfi yolunun açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yerdeki ekmeği kaldırmak genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen herşeye çok büyük zahmetler çekmeden ve sorun yaşamadan kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada yerdeki saçları temizlemek kötü bir duruma düşüleceğine, tatsız günlerin geride bırakılacağına yorulmaktadır.

Rüyada yerdeki cevizleri toplamak yolda birçok sorunla karşılaşmalarına rağmen sıkıntı yaşamadan atlatacaklarına ve işlerinin yolunda gitmesi ile büyük bir zenginliğe ve rahatlığa kavuşacağına, ruhsal olarak zarara uğranacağına yorulur.

Rüyada yerdeki ekmek kırıntılarını toplamak rakiplerin geride bırakılacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yerdeki kanı temizlemek işlerinin açılacağına, kurulu düzeninin hiç bozulmayacağına, maddi olanaklarının sınırsız olması sayesinde hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, sahip olduklarının da çoğalacağına delalettir.

Rüyada yerdeki saçları toplamak kırgınlıkların sona ereceğine, aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, kazancından başkalarına da vereceğine alamet eder.

Rüyada yerdeki çöpleri toplamak ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, yapmak isteyip de çeşitli nedenlerden dolayı bir türlü yapamadığı şeyleri yapması için kendisine yardımcı olacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments