Rüyada yatak üzerinde namaz kılmak

Rüyada yatak üzerinde namaz kılmak mesleğinde yabancılarla el sıkışacak ve anlaşmalar yapacak duruma geleceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, yakın bir zaman içinde yeni ve daha başarılı işlere gireceğine, cesaret gerektiren işlere gireceğine, bir sebeple yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine, epey bir zarara uğrayacağına ve yaptığı işlerin tamama ermeyeceğine, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine inanılır.

Rüyada yatak üzerinde namaz kılmak gördüyseniz:

  • Yeni ortaklıklara ya da evliliklere imza atabilir, sizden daha iyi konumda bir partner bulabilir ya da farklı kültürlerden gelen veya yabancı uyruklu kişilerle ilişkiler veya iş birlikleri kurabilirsiniz.

Rüyada yatak üzerinde namaz kılmak hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine ve bu parayı hayır getirecek işler için kullanacağına, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada yatak üzerinde oturmak de rahatının yerine geleceğine, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kar üzerinde namaz kılmak keyfinin hem de sağlığının yerinde olacağına, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine inanılır.

Rüyada mezarın üzerinde namaz kılmak hak yolunda hayır işleri yapacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına yorulur.

Rüyada yol üzerinde namaz kılmak güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, ters giden işlerin düzeleceğine ve ferahlığa çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada mezarlığın üzerinde namaz kılmak iş arkadaşları arasında tartışma yaşanacağına, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yatağın üzerinde namaz kılmak destek için ailesiyle de konuşacağına, birçok kişiye yardım edeceğine rivayet eder.

Rüyada yatak üzerinde uçmak ortak olunan kişi tarafından çok büyük bir zarara uğratılacağına, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyanı Sevdiklerinle Paylaş:

Rüyanı Ehl-i Menâm'a Anlat

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments